אחסון חנות מג'נטו

במידה ואתה רוצה שלקוחותיך יבטחו בך עליך לדאוג שחנות המג'נטו שלך תהיה מחוברת לאינטרנט 24/7 – ללא נפילות וזמן טעינה איטי – דבר העלול לגרום לעגלות נטושות, משמע זה אומר שאתה צריך להבטיח פעולה תקינה גבוהה מאוד מצד חברת האחסון שלך.

חברת AGHAI מתחייבת לספק לך אחסון חנויות מג'נטו 1 & 2 ורמת שירות של 99.9% זמן פעילות שרתים!

בניגוד לרוב חברות אחסון חנויות מג'נטו אחרות, לא זו בלבד שאנו מתחזקים את השרתים המהירים, החזקים והעוצמתיים ביותר שקיימים כיום בתחום אחסון חנויות מג'נטו, אלא גם המחשבים הפיסיים המפעילים את שרתינו מהירים להחריד!

החנות שלך תתארח על שרתים בעלי מאפיינים של 40 vCPU ו-160.0 Memory (GiB), כך שתוכל לחוות וליהנות ממהירויות שרתי הדור הבא, חבילות האחסון שלנו כוללות אופטימיזציות מג'נטו מרובות אשר יגרמו לחוויית אירוח מדהימה ללא בעיות טכניות, אנחנו מתחייבים לספק לך תמיכה טכנית וראש שקט שיאפשרו לך לנהל את החנות שלך ללא כל תקלות והפרעות.

הידעת?

חנות מג'נטו זקוקה למשאבים רבים כדי לספק ביצועים מרשימים, רוב חברות האחסון לא מחזיקות בתשתיות המתאימות ולכן לא יכולות לספק פתרון מתאים לאחסון חנות מג'נטו, אך חברת אמזון מציעה מגוון של עשרות סוגי שרתים שונים בפריסה של חוות שרתים עולמית המתאימה לאחסון חנות מג'נטו כמובן עם האופטימיזציה הנכונה.

 

הערכים שאנו דוגלים בהם

אנו מסייעים למגוון הולך וגדל של חברות ותאגידים מקשת של תעשיות שונות לשגשג בעזרת הפתרונות הארגוניים שפיתחנו על פי פרמטרים של איכות מחמירים. גישת "הלקוח במרכז" בשילוב סיכונים נמוכים ותשואה איכותית מאפשרים לנו לשמור על 75% מלקוחותינו.