אודות Magento

Magento נחשבת לפלטפורמת המסחר האלקטרוני הפופולרית ביותר עבור כל חנות וירטואלית כיום. מותגים גדולים כמו Samsung, Nike, Ford, Fox Connect, Lenovo, Olympus, Vizio, Nestle ומיליון אחרים – מארגונים מסחריים בינוניים ועד עסקים קטנים – משתמשים במג'נטו ברחבי העולם.

מגנטו מציעה מגוון רחב של תכונות Out Of The Box בין אם העסק שלך B2C או  B2B, ממערכת בקרת גישה נרחבת לניהול תבניות דואר אלקטרוני, עריכת דפי תוכן, תמיכה במטבעות מרובים, תמיכה במספר רב של שפות, ניהול מאגר לקוחות וניהול הנחות ללקוחות לפי חלוקה לסגמנטים, אינטגרציה מובנת למספר רב של חברות סליקה, חברות שילוח, מערכות ERP & CRM פופולריות רבות וממשק API נרחב ומתקדם המאפשר להתחבר לכל מערכת בקלות.

הידעת?

במאי 2018 חברת אדובי (Adobe) רכשה את מגנטו (Magento) בעסקה בשווי 1.68 מיליארד דולר.
בנוסף, באפריל 2017 מג׳נטו רכשה במיליוני דולרים את הסטארט אפ הישראלי Shopial  – שפיתח מערכת המאפשרת לבעלי עסקים לפרסם את מוצריהם בקלות ברשתות החברתיות.

מה היתרונות בחנות Magento ?

חנות Magento היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר בתחום המסחר האלקטרוני באינטרנט, והשימוש בפלטפורמה נמצא במגמת עלייה מטאורית – עם נתח שוק משמעותי שכזה, יש כמה סיבות מאחורי ההצלחה שלה. הנה 9 סיבות לבחירת מג'נטו כפלטפורמה לחנות הוירטואלית שלך.

קוד מאובטח ואיכותי

פיתוח התממשקות וחיבור חנות Magento עם מערכות ERP & CRM ו POS​ היא משימה מעט מורכבת, המפתחים צריכים לעבוד לפי הכללים של חברת Magento העולמית כדי להימנע מבאגים עתידיים.

תמיכה מלאה יד ביד

מנהל הפרויקט בתמיכת צוות הפיתוח ילווה אותך החל משלב אפיון וייעוץ האינטגרציה עד לשלב ההרצה והתמיכה הרציפה לאחר חיבור מערכות החברה לחנות המגנ'טו.

שימוש בטכנולוגיות האחרונות

צוות ההצלה עובד על הפרויקטים תוך שימוש והטמעת הטכנולוגיות האחרונות המובילות בתעשייה להאצת הביצועים ואופטימיזציה מיטבית.

זמני תגובה מהירים

אצלנו אין תגובות איטיות וזמנים אינסופיים כדי לפתור את הבעיה שאתה חווה, מנהל הפרויקט המשמש כמתווך בין הלקוח לצוות הפיתוח זמין עבורך באי-מייל, בצ’ט ובטלפון.

תוצאות מובטחות

כחלק מחוויית השירות אותה חרטנו על דגלנו אנו מתחייבים לתוצאות שיספקו את רצון הלקוח מעבר למצופה.

עמידה בתאריך היעד

לא משנה כמה מורכב הפרויקט, אנחנו נעמוד בתאריך היעד ללא שמץ של ספק, יש לנו המשאבים הדרושים ומרכז פיתוח שעובד 24/7.

זמני תגובה מהירים

אצלנו אין תגובות איטיות וזמנים אינסופיים כדי לפתור את הבעיה שאתה חווה, מנהל הפרויקט המשמש כמתווך בין הלקוח לצוות הפיתוח זמין עבורך באי-מייל, בצ’ט ובטלפון.

תוצאות מובטחות

כחלק מחוויית השירות אותה חרטנו על דגלנו אנו מתחייבים לתוצאות שיספקו את רצון הלקוח מעבר למצופה.

עמידה בתאריך היעד

לא משנה כמה מורכב הפרויקט, אנחנו נעמוד בתאריך היעד ללא שמץ של ספק, יש לנו המשאבים הדרושים ומרכז פיתוח שעובד 24/7.

טוב הבנו.. Magento הכי פופולרית - אבל למה?

אילו תכונות מציעה המערכת? איך נראה ממשק הניהול? אילו תוספים קיימים?

התקשר אלינו

זקוק לעזרה ממומחי מג'נטו?
צוות מומחי המגנ’טו של AGHAI זמינים עבורך.
073-3744110

צ'אט אנושי

ברוך הבא לצ’אט של AGHAI!
אנא הרגש חופשי לשאול כל שאלה,
אנו נשמח לשמוע ממך!

שלח לנו אימייל

תמיד תוכל ליצור איתנו קשר באימייל –
אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
SALES@AGHAI.CO.IL

מהי סטטיסטיקת השימוש ב Magento ?

לפי הנתונים הרשמיים שחברת Magento מפרסמת בעצמה: 1 מתוך 4 עסקים בוחרים במג'נטו כפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלהם. מג'נטו מייחסת את הצלחתה לרמה הגבוה של השמישות, גמישות, מודולריות שמתאפיינת ביכולת ההתאמה האישית של הפלטפורמה לצרכי העסק שלך.

ניתן להבחין שאתרי המכירות הפופולרים בעולם, משמע שחקני ה Ecommerce הגדולים בעולם משתמשים בפלטפורמת מגנ'טו כחנות וירטואלית המועדפת עליהם! לא סתם הם בוחרים בחנות מג'נטו כפלטפורמה האהובה עליהם, חשוב להדגיש ששחקנים אלה מעדיפים להשתמש במערכת בגלל שהיא גמישה להפליא ומאפשרת לבצע אינטגרציה/התממשקות וחיבור לתכנות צד ג' כגון מערכות ERP ו CRM, תכנות הנהלת חשבונות ותכנות נוספות שעוזרות לעסק הקיים להתנהל תוך אופטימיזציה והתייעלות מלאה, התקנת תוספים ופיתוח הרחבות בהתאמה אישית שמאפשרים להרחיב את פונקציונליות המערכת.

במצג זה השימוש בחנות Magento עומד על 12% מכלל הצרכנים בעולם, אך לא להתבלבל ישנו פלח נוסף המשתמש ב MAGENTO EE – הגרסה המסחרית והוא עומד על 7%.

אילו מהדורות Magento מציעה?

Magento Open Source

זוהי הגרסה החינמית של Magento ומטרתה לענות על הצרכים הבסיסיים של סוחרים במסחר האלקטרוני בעולם ה eCommerce.
Magento Open Source נשארת נאמנה לשורשיה הלא היא הקהילה - שבזכותה הפלטפורמה כל כך פופולרית. בגרסה זו ניתן להגיע לאותה רמת פונקציונליות, ביצועים ותכונות של גרסת Magento Commerce תוך שימוש בתוספים חיצוניים והתאמות אישיות.
בעוד גרסת ה Commerce ניתנת בעלות חודשית של 2,000$ - הדעה הרווחת אומרת שהכי כדאי ומשתלם לבנות את אתר המכירות בגרסה החינמית בעלות השקעה חד פעמית ללא כל תשלום חודשים ותלות בחברה אחרת.

Magento Commerce

זוהי הגרסה בתשלום של Magento והיא שילוב של המהדורה הקודמת Magento Enterprise Edition ו- Magento Cloud Edition.
Magento Commerce מציעה שני מסלולים:
Magento Commerce starter - המסלול מציע את כל התכונות שהוצעו בעבר במהדורת ה Magento Enterprise Edition, בתוספת עזרה בהרצת החנות, תמיכה 24x7 בדוא"ל, אחסון מאובטח על-ידי מג'נטו.
Magento Commerce Pro - המסלול כולל את אותן התכונות שמוצעות במסלול ה starter בתוספת חומרה ייעודית לאחסון החנות, מנהל פרויקט יעודי, תשתית בזמינות גבוהה ושימוש ב Magento Business Intelligence ללא כל עלות נוספת.

השתכנעת שאנחנו מומחי ה Magento?

קצת על AGHAI

חברת AGHAI  משתמשת בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק שירותי פיתוח, עיצוב ואחסון של Magento לחברות וארגונים בכל רחבי העולם.

במהלך 3 השנים האחרונות השלמנו בהצלחה מספר פרויקטים מורכבים של מג’נטו ללקוחות המתמקדים בשווקים הבינלאומיים. הפתרונות פורצי הדרך שלנו חלוצים בתחומם ומותאמים אישית, מה שהופך אותם גמישים מספיק כדי להתאים ליעדים והצרכים העסקיים שלך. אנו נספק לך את כל שירותי המג’נטו תחת קורת גג אחת ללא צורך בהתקשרות מול חברות צד ג’.

אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את עובדינו באופן תמידי על-מנת להציע את מיטב החידושים האחרונים בתחום ה eCommerce.