תכנות ופיתוח הרחבות למג'נטו

צוות מומחי המג'נטו של AGHAI מונה קבוצה של מומחים מוכשרים הכולל: אנליסטים עסקיים, DevOps, אדריכלי מערכת, אדריכלי מג'נטו והאקרים אתיים.

כחלק משירות פיתוח מג'נטו אנו מפתחים מודולים וסוגי הרחבות שונות בכל רמות המורכבות לפלטפורמת מג'נטו 2 & 1.

AGHAI מבטיחה ליישם את שיטות העבודה המומלצות בעת פיתוח מודולים ל Magento. לצוות שלנו יש את כל המומחיות הנדרשת כדי להבטיח את הביצועים והאמינות הדרושה תוך מתן דגש על אופטימיזציה מירבית.

כחלק מחווית השירות ומתן שירות מקצועי בו אני דוגלים, מנהל הפרויקט בתמיכת צוות הפיתוח יאפיין את צרכיך ויכין תכנית פיתוח תוך חשיבה על הטמעת ויישום הטכנולוגיות האחרונות בתחום.

פיתוח המודולים מתבצע תוך מעקב מתמיד אחר ה STYLE GUIDE של מג'נטו העולמית ורפרנסים מהדוקומנטציה הרשמית.

הידעת?

פיתוח ותכנות הרחבות ותוספים למג'נטו דורש מפתחים מוכשרים בעלי ניסיון רב בשפת PHP – שכן הוא דורש תכנות מורכב ומאובטח. אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את מתכנתי החברה בקורסים שבועיים ומתעדכנים בטכנולוגיות האחרונות בתחום הסחר האלקטרוני.

למה אנחנו הכי טובים בתכנות ופיתוח מג'נטו?

אנו מסייעים למגוון הולך וגדל של חברות ותאגידים מקשת של תעשיות שונות לשגשג בעזרת הפתרונות הארגוניים שפיתחנו על פי פרמטרים של איכות מחמירים. גישת "הלקוח במרכז" בשילוב סיכונים נמוכים ותשואה איכותית מאפשרים לנו לשמור על 75% מלקוחותינו.