הסבת וגיור תבנית עיצוב Magento לעברית (RTL)

חברת AGHAI מציעה שירותי עיצוב, יישור וביצוע גיור מלא לתבניות עיצוב המוצעות בשוק משמאל לימין (LEFT-TO-RIGHT) על-מנת להתאים אותן לקהל הישראלי שדורש עיצוב ויישור לצד ימין (RIGHT-TO-LEFT), אנו מבצעים שירותי גיור לתבניות עיצוב המותאמות לחנות מג'נטו ותומכות בגרסאות 1.9 & 2.

הסבת תבנית עיצוב (נקראת גם גיור תבנית אך מתאים גם להצגת תכנים בשפה הערבית) היא הפיכת תבנית עיצוב שנבנתה כך שתציג תכנים בשפות לועזיות (משמאל לימין LTR) לתבנית המציגה תכנים בעברית ובערבית (מימין לשמאל RTL).

אנו מגיירים את גרסת הדסקטופ וגרסת המובייל כך שתותאם לקהל הישראלי, במהלך הגיור והיישור מומחי הגיור מבצעים סבבי טסטים כדי לוודא שלא ייתכנו באגים וקונפליקטים עיצוביים הן ברמת הרספונסיביות והן ברמת הדסקטופ.

אנחנו נוודא שכל הדפים הפנימיים של תבנית העיצוב יהיו RTL באופן מושלם – בהתחייבות.

הידעת?

גיור תבנית עיצוב Magento מימין לשמאל מתבצע באופן ידני, המתכנת צריך לעבור על כל דפי תבנית העיצוב ולעצב כל דף בנפרד.
לאחר מכן, איש ה QA (טסטר) של החברה עובר שוב על כל דפי האתר ובודק את איכות הביצוע בגרסת המובייל ובגרסת הדסקטופ ומוודא שאין שבירות והכל עובד באופן תקין.

מהם היתרונות בכך ש AGHAI תסב את תבנית העיצוב שלך?

חברת AGHAI משרתת מגוון הולך וגדל של חברות ותאגידים מקשת של תעשיות שונות לשגשג בעזרת הפתרונות הארגוניים שפיתחנו על פי פרמטרים של איכות מחמירים. גישת "הלקוח במרכז" בשילוב סיכונים נמוכים ותשואה איכותית מאפשרים לנו לשמור על טיב לקוחותינו.

מתכנתים מומחי Magento

כידוע, גיור והסבת תבנית עיצוב מג’נטו דורש מפתחים מנוסים ובעלי ידע רב. AGHAI מעסיקה אך ורק מפתחים מומחים וממשיכה להכשיר את עובדינו באופן מתמיד.

תמיכה מלאה יד ביד

מנהל הפרויקט בתמיכת צוות הפיתוח ילווה אותך החל משלב האפיון והייעוץ עד לשלב ההרצה והתמיכה הרציפה לאחר השלמת הפרויקט בהצלחה.

שימוש בטכנולוגיות האחרונות

כחברה המובילה בבניית חנויות מג'נטו צוות הפיתוח עובד על הפרויקטים תוך שימוש והטמעת הטכנולוגיות האחרונות המובילות בתעשייה.

זמני תגובה מהירים

אצלנו אין תגובות איטיות וזמנים אינסופיים, מנהל הפרויקט המשמש כמתווך בין הלקוח לצוות הפיתוח זמין עבורך באי-מייל, בצ’ט ובטלפון.

תוצאות מובטחות

כחלק מחוויית השירות אותה חרטנו על דגלנו אנו מתחייבים לתוצאות שיספקו את רצון הלקוח מעבר למצופה – תבנית עיצוב Magento ימין לשמאל.

עמידה בתאריך היעד

לא משנה כמה מורכב הפרויקט, אנחנו נעמוד בתאריך היעד ללא שמץ של ספק, יש לנו המשאבים הדרושים ומרכז פיתוח שעובד 24/7.

איך זה עובד?

אנו מבינים שהחנות מייצגת את העסק שלך, לכן נהיה כאן כאשר תזדקק לנו.

על-מנת שנוכל לספק תמיכת VIP אנו בודקים את חנות ה Magento ואת הדרישות והצרכים שלך, אנו שואלים שאלות כדי להבין בדיוק מה אתה צריך.

ביחד אנו יוצרים תכנית מותאמת אישית ורשימת משימות לפי סדר עדיפויות, אנו נגדיר עבורך חשבון ב- ASANA – הכלי המועדף שלנו לשיתוף פעולה מקוון (כלול בחינם), באמצעות כלי זה תוכל לצפות בקצב ההתקדמות במשימות המג'נטו שהצבנו יחד, לקבל חיווי בזמן אמת ואף להעיר הערות במידת הצורך.

אנו עובדים על המשימות החודשיות שהוצבו, ומטפלים בכל בעיה כאשר היא מתעוררת או מדווחת. ניתן לבקש משימות באמצעות ASANA בכל עת.
מדי כמה ימים מנהל הפרויקט ייצור אתך קשר כדי לוודא שהמטרות שלך נענו והאתגרים מטופלים כראוי.

מלבד משימות מתוזמנות על-ידך אתה יכול לסמוך עלינו שמומחי ה Magento של AGHAI יפקחו עין וידווחו על כל בעיה.
בנוסף, כל חששות הנוגעות לאבטחת החנות כגון עדכון תיקוני אבטחה מטופלים באופן מידי.

השתכנעת שאנחנו מומחי ה Magento ?

התקשר אלינו

זקוק לעזרה ממומחי מג'נטו?
צוות מומחי המגנ’טו של AGHAI זמינים עבורך.
073-3744110

צ'אט אנושי

ברוך הבא לצ’אט של AGHAI!
אנא הרגש חופשי לשאול כל שאלה,
אנו נשמח לשמוע ממך!

שלח לנו אימייל

תמיד תוכל ליצור איתנו קשר באימייל –
אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
SALES@AGHAI.CO.IL

השאר פרטים

קצת על AGHAI

חברת AGHAI משתמשת בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק שירותי פיתוח, עיצוב ואחסון של Magento לחברות וארגונים בכל רחבי העולם.

במהלך 3 השנים האחרונות השלמנו בהצלחה מספר פרויקטים מורכבים של מג’נטו ללקוחות המתמקדים בשווקים הבינלאומיים. הפתרונות פורצי הדרך שלנו חלוצים בתחומם ומותאמים אישית, מה שהופך אותם גמישים מספיק כדי להתאים ליעדים והצרכים העסקיים שלך. אנו נספק לך את כל שירותי המג’נטו תחת קורת גג אחת ללא צורך בהתקשרות מול חברות צד ג’.

אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את עובדינו באופן תמידי על-מנת להציע את מיטב החידושים האחרונים בתחום ה eCommerce.