התקנת תוספים למג'נטו

שירות ההתקנה של AGHAI נועד למנוע את כל בעיות ההתקנה האפשריות שהלקוחות שלנו עשויים להתמודד מולם כאשר מנסים להתקין תוספים למג'נטו.

כדי להריץ חנות באופן תקין כל התוספים חייבים לפעול כראוי מהרגע הראשון. אנו נתקין את התוספים שתבחר ונבצע סבבי טסטים על-מנת לבדוק את תקינותם בסביבת אחסון החנות. בנוסף, נוודא שאין קונפליקט בקוד בין תוספי המג'נטו השונים.

AGHAI מבטיחה ליישם את שיטות העבודה המומלצות בכל סוג של התקנת תוספים ל Magento. לצוות שלנו יש את כל המומחיות הנדרשת כדי להבטיח את הביצועים והאמינות הדרושה.

צוות מומחי המג'נטו שלנו יתקין עבורך בתוך שעות ספורות את תוספי המג'נטו שאתה מעוניין בהתקנתם, שירות זה מיועד ללקוחות ללא ידע בפיתוח מג'נטו ובכך מונע בעיות תקינות באתר שיכולות להיגרם משימוש לקוי.

לסיכום, נעשה את כל מה שאתה צריך כדי להתקין בהצלחה את התוסף ורכיביו. הכל תוך 48 שעות.

הידעת?

פיתוח ותכנות הרחבות ותוספים למג'נטו דורש מפתחים מוכשרים בעלי ניסיון רב בשפת PHP – שכן הוא דורש תכנות מורכב ומאובטח. אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את מתכנתי החברה בקורסים שבועיים ומתעדכנים בטכנולוגיות האחרונות בתחום הסחר האלקטרוני.

הערכים שאנו דוגלים בהם

אנו מסייעים למגוון הולך וגדל של חברות ותאגידים מקשת של תעשיות שונות לשגשג בעזרת הפתרונות הארגוניים שפיתחנו על פי פרמטרים של איכות מחמירים. גישת "הלקוח במרכז" בשילוב סיכונים נמוכים ותשואה איכותית מאפשרים לנו לשמור על 75% מלקוחותינו.