הצלת פרויקט מג’נטו

צוות ההצלה של  AGHAI הוא קבוצה של מומחי Magento מוכשרים הכולל: אנליסטים עסקיים, מפתחי DevOps, אדריכלי מערכת, אדריכלי מג’נטו והאקרים אתיים.

הצוות ממפה את הפרויקט – ובהתאם מכין תוכנית פעולת הצלה, בראש סדר העדיפויות – המטרה היא תיקון באגים קריטיים המונעים פעולה חלקה של חנות מג’נטו, נתונים רגישים ומערכות משולבות (אינטגרציות) לכדי פעולה תקינה – וביצוע מיגרציה (מעבר) לסביבה מוכנה להרצה תקינה של החנות הוירטואלית, הצלנו לא מעט חנויות מג’נטו כשזמן ההשבתה היה קצר מאוד, ובחלק מהמקרים אפילו ללא הפרעה לפעילות השוטפת של החנות.

צוות ההצלה עוסק בכל שלבי תכנון פעולת ההצלה החל משלב האפיון ועד שלב ההרצה והתמיכה בהמשך הדרך, הצוות אינו בוחל בשום אמצעי מורכב או פשוט על-מנת להשיג את המטרה – פעילות תקינה של החנות וראש שקט לבעלים.

הצוות פועל בכל שעות היממה – 7 ימים בשבוע – 365 ימים בשנה.

חברת AGHAI מתמודדת בהצלחה עם כל רמות המורכבות.

הידעת?

השירות נוצר בעקבות פניות רבות מצד לקוחות של חברות מתחרות, עיקרי התלונות: תאריך היעד לפיתוח האתר כבר עבר, אין לחברה את הידע הנחוץ להשלמת הפרויקט באופן חלק, תמיכה ורמת ידע לא משביעי רצון.

קצת על AGHAI

חברת AGHAI משתמשת בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק שירותי פיתוח, עיצוב ואחסון של Magento לחברות וארגונים בכל רחבי העולם.

במהלך 3 השנים האחרונות השלמנו בהצלחה מספר פרויקטים מורכבים של מג’נטו ללקוחות המתמקדים בשווקים הבינלאומיים. הפתרונות פורצי הדרך שלנו חלוצים בתחומם ומותאמים אישית, מה שהופך אותם גמישים מספיק כדי להתאים ליעדים והצרכים העסקיים שלך. אנו נספק לך את כל שירותי המג’נטו תחת קורת גג אחת ללא צורך בהתקשרות מול חברות צד ג’.

אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את עובדינו באופן תמידי על-מנת להציע את מיטב החידושים האחרונים בתחום ה eCommerce.

מהם היתרונות בכך ש AGHAI תציל את הפרויקט שלך?

במהלך העבודה מול AGHAI כל תהליכי העבודה מוגדרים מראש, צוות ההצלה מודע לתאריך היעד ואפיון תכנית ההצלה, אנחנו משתמשים במתודולוגיות עבודה מוכחות ולכן אנחנו יותר מבטוחים שנוכל להציל את הפרויקט שלך לא משנה באיזה שלב הוא נמצא ונעמוד בזמנים שהוקצבו לנו.

תכנית הצלה מקצועית

מנהל הפרויקט יאפיין את הפרויקט במצבו הנוכחי ויכין תכנית הצלה מפורטת בציון כל השלבים, תאריכי יעד ומשאבים דרושים לשם עמידה ביעד שהוצב.

תמיכה מלאה יד ביד

מנהל הפרויקט בתמיכת צוות הפיתוח ילווה אותך החל משלב האפיון והייעוץ עד לשלב ההרצה והתמיכה הרציפה לאחר השלמת הפרויקט בהצלחה.

שימוש בטכנולוגיות האחרונות

צוות ההצלה עובד על הפרויקטים תוך שימוש והטמעת הטכנולוגיות האחרונות המובילות בתעשייה להאצת הביצועים ושיפור יחס ההמרה.

זמני תגובה מהירים

אצלנו אין תגובות איטיות וזמנים אינסופיים כדי לפתור את הבעיה שאתה חווה, מנהל הפרויקט המשמש כמתווך בין הלקוח לצוות הפיתוח זמין עבורך באי-מייל, בצ’ט ובטלפון.

תוצאות מובטחות

כחלק מחוויית השירות אותה חרטנו על דגלנו אנו מתחייבים לתוצאות שיספקו את רצון הלקוח מעבר למצופה.

עמידה בתאריך היעד

לא משנה כמה מורכב הפרויקט, אנחנו נעמוד בתאריך היעד ללא שמץ של ספק, יש לנו המשאבים הדרושים ומרכז פיתוח שעובד 24/7.

השתכנעת שאנחנו מומחי ה Magento ?

התקשר אלינו

זקוק לעזרה ממומחי מג'נטו?
צוות מומחי המגנ’טו של AGHAI זמינים עבורך.
073-3744110

צ'אט אנושי

ברוך הבא לצ’אט של AGHAI!
אנא הרגש חופשי לשאול כל שאלה,
אנו נשמח לשמוע ממך!

שלח לנו אימייל

תמיד תוכל ליצור איתנו קשר באימייל –
אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
SALES@AGHAI.CO.IL

השאר פרטים