קצת על AGHAI

חברת AGHAI  משתמשת בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק שירותי פיתוח, עיצוב ואחסון של Magento לחברות וארגונים בכל רחבי העולם.

במהלך 3 השנים האחרונות השלמנו בהצלחה מספר פרויקטים מורכבים של מג’נטו ללקוחות המתמקדים בשווקים הבינלאומיים. הפתרונות פורצי הדרך שלנו חלוצים בתחומם ומותאמים אישית, מה שהופך אותם גמישים מספיק כדי להתאים ליעדים והצרכים העסקיים שלך. אנו נספק לך את כל שירותי המג’נטו תחת קורת גג אחת ללא צורך בהתקשרות מול חברות צד ג’.

אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את עובדינו באופן תמידי על-מנת להציע את מיטב החידושים האחרונים בתחום ה eCommerce.

מרכז הפיתוח של AGHAI  בהודו

בעבר מרכז הפיתוח של AGHAI היה ממוקם בא.ת החדש בראשון לציון, העסקנו מפתחים מוכשרים בליווי מנהלי פרויקטים, עבדנו יחד על פרויקטי Magento מורכבים של הקמעונאים הכי גדולים בארץ ובעולם!

אך כשמג'נטו הכריזה על השקת Magento 2, עלה הצורך להכשיר את מפתחי החברה בטכנולוגיות העדכניות ולצאת לדרך חדשה מכיוון שארכיטקטורת הקוד של מג'נטו 2 שונה לחלוטין מארכיטקטורת הקוד של מג'נטו 1, בצעד יוצא דופן החלטנו להעביר את מרכז הפיתוח להודו, לשנות את המודל העסקי של החברה ולהציע שירותי מג'נטו נוספים שלא יכולנו להציע עקב מחסור במפתחים בעלי ידע בארץ.

במהלך השנתיים האחרונות גייסנו את מיטב המוחות שהודו יכולה להציע, כך הפכנו להיות החברה המובילה בישראל לשירותי Magento.

ההוכחה שאכן ההחלטה שלקחנו הייתה הנכונה, היא: הצוות מונה מעל 21 מפתחים בכירים בדרגת Senior, יצאנו מתחומי מדינת ישראל וכיום קהל לקוחותינו הוא בינלאומי, אנחנו מספקים 16 סוגים שונים של שירותי מג'נטו – מתוך שאיפה לעטוף את הלקוח בכל הפתרונות להם הוא זקוק ללא כל התקשרות מול חברות צד ג'.

כיום, משרדי AGHAI ממוקמים בא.ת החדש בראשון לציון.
הצוות מונה: 2 מנהלי פרויקטים, אחראי פיתוח קשרים עסקיים ו 2 תומכים ללקוחות ה VIP.

השתכנעת שאנחנו מומחי ה Magento ?

התקשר אלינו

זקוק לעזרה ממומחי מג'נטו?
צוות מומחי המגנ’טו של AGHAI זמינים עבורך.
073-3744110

צ'אט אנושי

ברוך הבא לצ’אט של AGHAI!
אנא הרגש חופשי לשאול כל שאלה,
אנו נשמח לשמוע ממך!

שלח לנו אימייל

תמיד תוכל ליצור איתנו קשר באימייל –
אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
SALES@AGHAI.CO.IL

השאר פרטים

AGHAI  היא חברה משפחתית בראשה ניצבים האחים קובי ואודי אגאי

“הלקוח הוא הפרמטר החשוב ביותר בהנחות היסוד שלנו, הוא לא תלוי בנו – אנו תלויים בו. הוא לא הפרעה בעבודתנו – האינטרס שלו הוא המטרה שלנו. הוא לא אאוטסיידר בעסק שלנו – הוא חלק ממנו. אנו לא עושים לו טובה בכך שאנו משרתים אותו – הוא עושה לנו טובה בכך שסיפק לנו את ההזדמנות לעשות זאת. ”

קובי אגאי

Founder & CEO

כשאתה מאבד לקוח לטובת מתחרה שלך אתה מפסיד פעמיים! הדבר דומה לקבוצת כדורסל המאבדת כדור בהתקפה וסופגת סל בהתקפת נגד

אודי אגאי

Co-Founder

Untitled-1 (1)