הצילו! אתר המכירות שלי קורס

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

[padding top="0" bottom="0" right="5%" left="5%"]

[tie_index]בניית אתר מכירות[/tie_index]

אתר המכירות שלי לא מצליח, מה עלי לדעת?

אם אתה חושב על בניית אתר מכירות ולא רוצה לומר בעוד כמה חודשים (או אפילו פחות) את המשפט שמופיע בכותרת, אנו ממליצים לך לקרוא את המאמר הזה עד הסוף. לפעמים, אתה יודע אפשר ללמוד עוד משהו חדש והוא יכול לשנות לך את החיים – או לפחות לחסוך לך הרבה כסף.

זה לא סוד שהרבה עסקים השכילו להבין שהיום לא מוכרים רק בחנויות אופליין, ואפילו יש מגמה של הקמת אתר מכירות באינטרנט במקביל לחנות אופליין, זה לא סוד שלפעמים החנות האינטרנטית כבר עוברת מבחינת מכירות את החנות אופליין. כי אנשים היום מצביעים במקלדת ולא ברגליים בדרך לחנויות…

 

יש המון סיבות למה בניית חנות וירטואלית זה חובה לכל עסק שמוכר או משווק משהו, במיוחד אם יש לו משהו מיוחד, איזה ייחוד, ערך מוסף, יתרון בלעדי שאין למתחרים שלו. הגולשים נכנסים לאינטרנט בעיקר כדי למצוא ולחפש את הדברים המיוחדים, ואם אתה מייצר או משווק אותם, הגיע הזמן שהגולשים יגיעו למוצרים שלך. הרי בשביל זה אתה משווק, לא?

[tie_index]למה לפתוח אתר מכירות?[/tie_index]

פתיחת אתר מכירות- הזדמנות כלכלית

84% מהישראלים קונים בחנויות אינטרנטיות, זה נתון ידוע ומופץ ברשת. אז תחשבו לעצמכם, אם אתם מוכרים משהו מבוקש במחיר טוב, האם אתם מסתפקים במכירות שיש לכם בחנות אונליין.

זה לא יכול להיות משום שתביטו היטב סביבכם ותגלו איזה מגמה של מכירות שולטת היום- בחנויות אופליין יש פחות ופחות קונים ואילו בחנויות אונליין הקופה מתפוצצת מהכנסות, כי זה מה שאנשים עושים היום הם מחפשים אתר מכירות באינטרנט שמשווק מה שהם מחפשים והם קונים ובינינו, הכי כיף לקנות כשאתה לא צריך אפילו לזוז ולצאת מהבית, זו הסיבה שכולם עושים את זה.

 

[tie_index]מכירות באינטרנט[/tie_index]

הישראלים בראש רשימת הקונים אונליין בעולם!

מנתונים של השנה שעברה עולה כי הישראלים הם הקונים הכי פעילים מכל הקונים בעולם. ב-2016 53% מהם קנו מאתרים סיניים בסכום של 1.5. מיליארד שקל, והיקף הרכישות רק עולה כל הזמן, ב-2016 היה גידול של 18% מ-2015.

כ-30% מהקונים הישראלים הוציאו 1.6 מיליארד ₪ באתרים אמריקאים ובאתרים בריטים קנו 18% בסכום של 475 מיליון ₪.

בסה"כ ב-2016  הרכישות בחנויות אונליין של ישראלים עמד על 11.8 מיליארד שקל.

הנתון הזה לא מספיק משכנע כדי לחשוב על הקמת אתר מכירות?

 

[tie_index]הצרכן הישראלי קונה באינטרנט[/tie_index]

שתדעו לכם- ישראלים אוהבים לקנות בבית!

למרות שהקונים הישראלים גולשים וקונים לא מעט ברשת, כאמור שהישראלים יאהבו מאוד אם תתנו להם את זה- אתרי קניות ישראלים.

הם פונים לאתרים בחו"ל בגלל המחיר, אז תשוו מחירים, הם מחפשים דברים חדשים, יש לנו דברים חדשים. אם אתם יבואנים משווקים, יצרנים, הרי אתם נמצאים בעולם העסקים ואתם יודעים יפה מאוד מה הישראלים אוהבים, אתם הכי יודעים מכל העולם מה הם אוהבים אז תנו להם את זה. הם ישמחו לעשות קניות בארץ בעברית, בלי להתברבר עם אנגלית ומשלוחים ומונחים שהם לא מובנים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להבין שאם אתם בעלי עסק ועדיין לא חשבתם על הקמת אתר מכירות, אז כנראה שאתם לא אנשים בעלי שאיפות עסקיות, כי מי שמבין בהגדלת הרווחים בעסק רץ היום לפתוח חנות אינטרנטית. בניית אתר מכירות זה חובה לכל מי שמבין איפה נמצא היום הכסף הגדול.

 

[tie_index]סיכום[/tie_index]

סיכום

יש חנויות ריקות ברשת ויש מג'נטו, לפני שאתם סוגרים על הקמת אתר מכירות אנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו לגבי בניית אתר מג'נטו, פלטפורמת Magento – בגלל הטכנולוגיה שלה גורמת לכך שכל חנות שלה מככבת בראש רשימת החנויות הכי מצליחות באינטרנט.

אל תהססו, כל יום שעגלות הקנייה שלכם ריקות, אתם מפסידים כסף!

רוצה לדעת איך לבנות אתר מכירות ולמכור באינטרנט? קרא את המאמר הבא.

גורו מתקשר

רוצה למכור באינטרנט?
תן לנו לעזור לך - יעוץ חינם!

 לאן אתה הולך?! קבל יעוץ חינם!

 הזן פרטיך ונציג מומחה מכירות באינטרנט יתקשר אליך
אני רוצה יעוץ חינם!
close-link
זקוק לעזרה? הזן פרטיך ומומחה למכירות באינטרנט יתקשר אליך - יעוץ חינם!
צרו איתי קשר