עיצוב חנות מג'נטו

הצוות היצירתי והמנוסה של AGHAI מבין כיצד לתרגם את הדקויות של אסתטיקת הליבה של המותג שלך לממדים המורכבים של עיצוב אתר ופונקציונליות מורכבת, המותאמת ונתמכת בכל סוגי המסכים, דפדפנים ורזולוציות.

אנחנו נאפיין, נפתח ונעצב חנות מג'נטו שתעניק למוצרים שלך את חלון הראווה המתאים עבורם, וללקוחותיך את כל התכונות שחנות מג'נטו זקוקה לה, כל זאת בליווי הניסיון שלנו – אנחנו מבטיחים מוצר מוגמר באיכות הגבוהה ביותר.

השותפים שלנו מעריכים את הפרספקטיבה המשולבת שאנו מביאים למשימת עיצוב חנות Magento עבור מותגים בעלי השפעה גבוהה.
המעצבים היצירתיים שלנו מתמקדים ביסודיות פרטי ההנדסה של הפלטפורמה שלנו, הבטחת נישואים מושלמים בין יצירתיות מתמשכת לבין שיפורים בממשק המשתמש המניעים כמובן להגברת מכירות ושימור לקוחות.

הידעת?

פיתוח ותכנות הרחבות ותוספים למג'נטו דורש מפתחים מוכשרים בעלי ניסיון רב בשפת PHP – שכן הוא דורש תכנות מורכב ומאובטח. אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את מתכנתי החברה בקורסים שבועיים ומתעדכנים בטכנולוגיות האחרונות בתחום הסחר האלקטרוני.

למה אנחנו הכי טובים בעיצוב חנות מג'נטו?

אנו מסייעים למגוון הולך וגדל של חברות ותאגידים מקשת של תעשיות שונות לשגשג בעזרת הפתרונות הארגוניים שפיתחנו על פי פרמטרים של איכות מחמירים, אמני העיצוב שלנו יעצבו את החנות בדיוק לפי הדרישות שלך.